Many more exiting features in new Focus Responsive Version by WallBB. Download Today.
Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 41
» Latest member: ThomasSharp
» Forum threads: 2,847
» Forum posts: 2,849

Full Statistics

Online Users
There are currently 46 online users.
» 0 Member(s) | 46 Guest(s)

Latest Threads
Astropay Bozdur
Forum: My Forum
Last Post: creeper
Yesterday, 07:24 PM
» Replies: 0
» Views: 9
Haber Sitesi Kurulumu
Forum: My Forum
Last Post: creeper
Yesterday, 04:27 PM
» Replies: 0
» Views: 5
Marvel Karakterleri
Forum: My Forum
Last Post: skirubo
Yesterday, 03:31 PM
» Replies: 0
» Views: 13
Jeep Compass OnRoad Price
Forum: My Forum
Last Post: ThomasSharp
Yesterday, 01:17 PM
» Replies: 0
» Views: 5
İkinci El Eşya Alım Ve Sa...
Forum: My Forum
Last Post: creeper
08-16-2019, 11:58 PM
» Replies: 0
» Views: 12
Beyaz Eşya ServisiBeyaz E...
Forum: My Forum
Last Post: creeper
08-16-2019, 11:25 PM
» Replies: 0
» Views: 5
Medyumlarımız Sizi Bekliy...
Forum: My Forum
Last Post: creeper
08-16-2019, 10:26 PM
» Replies: 0
» Views: 9
Oxford Ayakkabı
Forum: My Forum
Last Post: skirubo
08-16-2019, 10:22 PM
» Replies: 0
» Views: 7
En Güncel Aktüel Haberler
Forum: My Forum
Last Post: creeper
08-16-2019, 09:48 PM
» Replies: 0
» Views: 4
Güvenlik Sistemleri Borno...
Forum: My Forum
Last Post: creeper
08-16-2019, 01:28 PM
» Replies: 0
» Views: 9

 
  Astropay Bozdur
Posted by: creeper - Yesterday, 07:24 PM - Forum: My Forum - No Replies

Sanal kart kullanıcıları paykasa bozdur işlemleri sayesinde kartta bulunan parayı bozdurarak banka hesabına aktarabilirler. Özellikle sanal sitelerden yapacağınız işlemlerde para aktarmak istediğinizde sanal kart kullanımı güvenli şekilde para aktarmanızı sağlamaktadır. Banka ya da kredi kartı kullanmak yerine sanal kart kullanmanız bilgilerinizi vermenize gerek kalmadan paranızı almanızı sağlamaktadır. Hesaba aktarım yapmak isteyenler 16 haneli kodu sayesinde sanal kartı kullanabilirler. Karta aktarmış olduğunuz parayı paykasa bozdurma işlemleri ile bozdurarak belirtmiş olduğunuz banka hesabına aktarabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir problem yaşamadan kısa süre içerisinde istediğiniz miktarda parayı banka hesabınızdan alabilirsiniz. Kart kullanıcıları istedikleri her durumda bozdurma işlemini rahatlıkla yapabilirler.

Paykasa Bozdurma İşlemleri
Online ortamda yapılan alışverişlerde daha ödeme almak istediğinizde sanal kart kullanılması kişisel bilgilerinizi vermenize gerek kalmadan işlem yapılmasını sağlamaktadır. Günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan sanal kartlar arasında yer alan paykasa kart kullanımında kartta bulunan parayı paykasa bozdur seçeneği ile hesabınıza aktarabilir ve kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılacak olan işlemler sayesinde ihtiyaç duyduğunuz durumlarda para çekme işlemi yapabilirsiniz. Ön ödemeli koşulu ile kullanılmakta olan sanal kartta bulunan paranızı çekmek için bozdurma işlemi yapabilirsiniz. Güvenli şekilde yapılan işlemler kart sahipleri için banka ya da kredi kartına gerek kalmadan da işlem yapılmasını sağlamaktadır. Kısa sürede tamamlanan bozdurma işlemleri ile aktarım belirtilen hesaba yapılır.

Print this item

  Haber Sitesi Kurulumu
Posted by: creeper - Yesterday, 04:27 PM - Forum: My Forum - No Replies

Kolayca arayüz ve yönetim paneli sayesinde haber sitelerinizi istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Türkiye'nin en iddialı haber yazılımlarını buradan sizlere sunuyoruz. Php Haber yazılımı satın almak isteyenler için özel olarak yapılandırılmış hazır CMS sistemlerimizi sunuyoruz. Yazılım firmamız sayesinde dakikalar içerisinde profesyonel bir haber siteniz yapılır. Mobil uygulama pazarında önemli bir deneyime sahip olan firmamız iOS, Android kullanıcı alışkanlıklarını göz önüne tutarak üstün nitelikli yazılımlar oluşturdu. Haber scripti konusunda güçlü bir alt yapı üzerinden destek veriyoruz. Güçlendirilmiş altyapımız ile sade, şık ve günümüz trendlerine uygun modern arayüz tasarımlarımız sizleri bekliyor. Yüksek trafikli siteler için haber sitesi hosting paketlerimiz yer alıyor. Haber sitesi kurmak isteyenlere özel paketler hakkında detaylı bilgi içi bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Size Özel Yazılım
Yönetim panelimiz tüm modüller üzerinde değişiklik yapmanıza yardımcı olur. Google tabanlı yazılımlarımız sayesinde kısa sürede haber sitenizi üst sıralara çıkarabilirsiniz. Kullanıcılar istedikleri zaman haberlerimize yorum ekleyebilir. Haber yazılımlarımız içerisinde yazarlar kendileri için hazırlanmış olan yönetim paneli üzerinden yazılarını sisteme kolayca ekleyebilir. Yazılarına gelen yorumları kendileri onaylayabilir. Yorumların tamamı editör onayı sonrasında paylaşılır. Haber yazılımları konusunda aradığınız profesyonel çözümler burada sizlerle bir araya geliyor. Size özel paketlerimizi inceleyin ve satın alın. Böylece gelişmiş bir haber scriptine sahip olun. Detaylar için hemen bizleri arayabilir ve aklınıza takılan soruları iletebilirsiniz.

Print this item

  Marvel Karakterleri
Posted by: skirubo - Yesterday, 03:31 PM - Forum: My Forum - No Replies

Sinema alanında kendini kanıtlayan Marvel Sinematik Evreni, her yıl vizyona girdiği sinema filmleri ile sektörde olağan üstü başarılar yaratıyor. Gişede rekorlar kıran sinema filmleri insanlar tarafından seviliyor ve bir sonraki filmin ne zaman geleceğini merakla bekleniyor. Marvel Comics, geçmişte çıkardığı Marvel kahramanları hikayelerini günümüzde sinema filmi haline getirerek onların sürekliliğini sağlıyor. Günümüze kadar yayınlanmış olan sinema filmleri arasında bir ilişki kurarak izleyicilere yeni ve çok geniş bir dünya sunuyor. Marvel Comics’e ait filmlerin oluşturduğu bu sinema evrenine Marvel Sinematik Evreni (Marvel Cinematic Univers) adı verilir.
Marvel karakterleri filmlerinin tutkunları olduğu gibi sadece iyi ve hoş vakit geçirmek için izleyenlerin olduğu gerçeğini kabul etmek gerekir. Bir ön bilgi olarak Marvel Comics ve “DC Comics” adlı firmalardan bahsedelim. Bu dünyaya uzak olan izleyici kitlesi için süper kahramanların hepsinin aynı firma tarafından yaratıldığı ile ilgili büyük ve yaygın bilinen bir yanlış vardır. Süper kahramanların beraber oynadığı filmler bu yanılgıyı fazlasıyla körükler. İzleyiciler (Fan derecesinde olan takipçiler hariç) için hangi süper kahramanın hangi yapım şirketinin elinden çıktığını söylemek zor olabilir. Çocukluk yıllarımda izlediğim süper kahramanların yapımcılarını ayırt etmek için tek bir şeye bakardım: Film girişlerinde art arda seri bir şekilde çizgi romanlardan kesitler veren yapım şirketi Marvel Comics’tir ve Marvel Comics istisnasız bütün filmlerinde bu giriş görüntüsünü kullanır. Marvel hayranları için filmlerin birbirleri arasındaki ilişkileri ve filmlerin gidişatı hakkında bilgileri bilmek çok basit bir durum ancak Marvel filmlerini sadece izlemek için veya bu geniş Marvel Sinematik Evreni’ne yeni başlayanlar için bu ilişkileri anlamak zor gelebilir. Marvel Comics şirketinin DC Comics şirketi ile olan karışıklık dışında kendi içinde de bir karışıklık vardır. Yazımızın ilerisinde değineceğimiz bir iflas durumu yüzünden Marvel Comics, süper kahramanlarının bazılarının film haklarını satar. Bu yüzden Marvel Comics, son derece güçlü olduğu bu dönemde daha önce sattığı kahramanlarını Marvel Sinematik Evreni’nde kullanamıyor. Bu durumda çizgi roman döneminde yazmış olduğu hikayelerde sattığı karakterleri kullanamamasına sebep oluyor. Karışıklıklara biraz olsun açıklık getirmek için bu yazımızda sizlere Marvel Comics, Marvel Sinematik Evreni ve bu evrendeki filmlerin arasındaki ilişkiler ile gelecek filmler hakkında bilgi vereceğiz.

Print this item

  Jeep Compass OnRoad Price
Posted by: ThomasSharp - Yesterday, 01:17 PM - Forum: My Forum - No Replies

on road price of jeep compass starts from 15.60 Lakh. Jeep Compass diesel is priced at 18.54 Lakh while petrol variant comes with a price tag of 18.14 Lakh. Check out Jeep Compass on-road price in New Delhi, Mumbai, Pune, Chennai, and Bangalore, at Autoportal.com. To know the best Jeep Compass offers in your city, please contact your nearest Jeep car dealers

Print this item

  İkinci El Eşya Alım Ve Satım Sitesi
Posted by: creeper - 08-16-2019, 11:58 PM - Forum: My Forum - No Replies

İkinci el ürünlerin sahip olduğu pazar her geçen gün büyümeye devam ediyor. Elinizden çıkarmak istediğiniz ikinci el eşyalar varsa doğru adrestesiniz. Size özel fiyat teklifleri veren dükkanımız memnun kalacağınız bir hizmet seçeneği sunuyor. Alım satım piyasası ile birlikte ikinci el mobilya alanlar faaliyetlerimiz her geçen gün büyüyor. Dükkanımız pek çok ürünü en özel fiyatlardan kolayca satın alabilirsiniz. Her türlü eşya ve hizmet alımı konusunda güvenilir hizmetlerin adres olarak yolumuz devam ediyoruz. İkinci el eşya alanlar kısa sürede size fiyat teklifi sunar ve evinizden nakit olarak satın alır. İkinci el eşya alan yerler olarak binlerce kişinin memnuniyetini kazanmayı başardık.

Güncel İkinci El Eşya Satışı
Eşyaların türüne bakmadan en doğru fiyat politikalarımızla yolumuza devam ediyoruz. Beyaz eşya konusunda da sizleri memnun edecek tekliflerimizi hazırladık. Firmamız yıllardan beri güvenilir faaliyetlerini sürdürüyor. İkinci el beyaz eşya alanlar olarak avantajlı hizmetleri ayağınıza kadar getirdik. Her türlü beyaz eşya için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızı inceliyor ve nakit olarak satın alıyoruz. Buzdolabı çamaşır makinası bulaşık makinası ve fırın gibi ürünler dükkanımız tarafından kolayca satın alınır. İkinci el eşyalarla beraber İkinci el tv alanlar konusunda da desteğimiz devam ediyor. Ayrıca antika eşya alanlar arasında da güvenilir dükkanlardan bir tanesiyiz. İkinci el eşyalarınızı sizde en iyi fiyattan değerlendirmek istiyorsanız ikinci eşya alım ve satım firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Print this item

  Beyaz Eşya ServisiBeyaz Eşya Servisi Hizmeti
Posted by: creeper - 08-16-2019, 11:25 PM - Forum: My Forum - No Replies

izmir profilo servisi en büyük kurtarıcılar konumunda yer alır. Beyaz eşyalar alındıktan ve uzun zaman kullanıldıktan sonra sorun çıkarabilir ve bu sebep ile de ürünün işleyişin de problem olabilir. Böyle durumlar da ise tek yapılması gereken kolay bir şekil de teknik servis ile irtibata geçerek gerekli durumların da anlatılmasıdır. İrtibata geçerek problem hakkında bilgi verdikten sonra alanın da uzman kişilerden oluşan kadrosu ile size en iyi şekilde yardımcı olacak ve kısa süre de teknolojik ürününüze ilk gün ki yenilik te kavuşabileceksiniz.

Çamaşır Makinesi Servisi
Çamaşır makineniz de problem olduğu zaman çamaşır makinesi servisi ile iletişim halin de olarak makineyi teslim edin. Problemin ne olduğu kısa süre de anlaşılacak ve gerekli olan çalışmalara da kısa süre de başlanacaktır. Bu şekil de ürününüze kısa bir süre sonra da kavuşabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisi
Bulaşık makinesi servisi , bulaşık makineleriniz bozulduğun da size yardımcı olur. Bu şekil de kısa süre de problem çözülür ve size en temiz hali ile telsin edilir. Bu şekil de problem de çözülmüş olur. Bulaşık servisi gibi diğer beyaz eşya alanlarında da teknik servis hizmeti verir. Buzdolabınız bozulduğun da da buzdolabı servisi ile irtibata geçerek buzdolabınızın kısa süre de yapılmasına yardımcı olursunuz. Bu şekil de günlük işleriniz de aksamaz.

Print this item

  Medyumlarımız Sizi Bekliyor
Posted by: creeper - 08-16-2019, 10:26 PM - Forum: My Forum - No Replies

Hayatınızın her alanında özellikle yaşamış olduğunuz olaylardan kurtulmak ya da olayların akışını değiştirmek istediğinizde tercih edeceğiniz büyüler üzerinden talepleriniz karşılanmaktadır.
Alanında uzman olan isimleri tercih etmek isteyenler site üzerinden yapacaklar incelemeler dahilinde medyum iletişim bilgilerine ulaşım sağlayabilirler. Sahip olduğu özel güçler sayesinde taleplerinizi karşılamakta olan isimler istediğiniz olayların belirlemiş olduğunuz şekilde gelişmesi için yardımcı olmaktadır. Sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlamak istediğinizde tercih edeceğiniz aşk büyüsü nedir ve nasıl yapılır? Sorularının cevaplarını site üzerinden hazırlanmış olan içerikler sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Detaylı şekilde hazırlanmış olan içerikler üzerinden yapılacak incelemeler dahilinde okuyucular merak ettikleri soruların cevaplarını kolayca alabilirler.

Medyum Yorumları
Detaylı şekilde hazırlanmış olan medyum yorumları okuyucuların ilgisini çekebilecek konuları oluşturmaktadır. Değişen konu başlıkları üzerinden yapılacak incelemeler dahilinde özellikle istediğiniz konularda bilgi almanız sağlanmaktadır. Site üzerinden yapılacak incelemeler sırasında okuyucular bağlama büyüsü gibi ilgi çekebilecek birbirinden farklı büyüler hakkında detaylı bilgi alabilirler. Farklı nedenler için tercih edilecek olan papaz büyüsü ya da diğer büyüler hakkında bilgi almak veya taleplerini iletmek isteyenler için belirlenen iletişim bilgileri üzerinden görüşme yapılmaktadır. Bu alanda uzun yıllardır gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarla adını duyurmuş olan isimleri tercih etmek isteyenler site üzerinden güvenle tercih edecekleri isimlere ulaşabilirler. Ayrıntılı şekilde hazırlanmış olan konular sayesinde canbar büyüsü gibi gerekli olması durumunda tercih edilecek olan büyüler hakkında bilgi almanız sağlanmaktadır.

Print this item

  Oxford Ayakkabı
Posted by: skirubo - 08-16-2019, 10:22 PM - Forum: My Forum - No Replies

 
Ayakkabı insanların günlük yaşamlarında insanlara birçok alanda büyük yararlar sağlamaktadır. Örneğin kişilerin ayağına giymiş oldukları ayakkabılar insanların ayaklarını korumasının yanında aynı zamanda insanların daha hızlı ve daha rahat bir şekilde hareket etmesini sağlamaktadır.
           Günümüzde üretilen ayakkabı model ve şekillerine bakıldığı zaman ayakkabılar günümüzde farklı şekillerde, herkesin ayağına uygun olacak şekilde üretilmektedir.
           Ayakkabı ve modellerine bakıldığı zaman ayakkabılar kadın ve erkek ayakkabı olmak üzere farklı şekillerde üretilmektedir. Oxford ayakkabı modellerine baktığımız zaman babet, platform topuk, dolgulu topuk gibi birçok bayan oxford ayakkabı modelleri bulunmaktadır.
           Günümüzde ayakkabılar insanlar tarafından birçok farklı alanlarda kullanılmaktadır. Bu alanlara baktığımızda ise örneğin spor yaparken spor ayakkabısı, düğün gibi özel günler ayakkabısı ya da günlük giyim ayakkabıları gibi birçok farklı tarzda ayakkabı çeşidi bulunmaktadır.
           Üretilen ayakkabı türlerinden biri olan erkek ayakkabı modellerine bakıldığı zaman kundura, spor ayakkabı, gibi ayakkabı model ve çeşitleri de bulunmaktadır.
           Günümüzde ayakkabı alışverişi genel olarak insanlar tarafından ister mağazadan, ister alışveriş merkezlerinden veya internet üzerinden tür ve modellerine bakarak yapılmaktadır.
           Gelişen ve artışta olan internet kullanımı ile satın alınan ayakkabılar rahatlıkla güvenilir bir şekilde internet üzerinden veya direkt yerinde deneyerek satın almak mümkündür. Oxford ayakkabı kadın modellerini de birçok internet sitesi ve mağazada bulabilirsiniz.  

Print this item

  En Güncel Aktüel Haberler
Posted by: creeper - 08-16-2019, 09:48 PM - Forum: My Forum - No Replies

İnternet kullanımının yaygınlaşması ve internet hızının oldukça yüksek seviyelere çıkması ile birlikte bilgiye ulaşabilmek çok daha hızlı bir şekilde oluyor. İnternetten yüksek verim sağlanabilmesi için site içeriklerinin güncel ve özgün olması gerekiyor. Aksi takdirde internet sürekli aynı şeylerin tekrar edildiği bir çöğ yığını haline gelebiliyor. Aktüel konuların insanın ilgisinin çekmesinin yanında gerçek hayatta da oldukça değerli ve faydalı bilgilerin edinilmesini sağlıyor. İnternet sitemiz en çok ilgi duyulan ve gerçek hayatta yüksek fayda sağlayan aktüel haberleri en güncel versiyonları ve özgün bir şekilde sunuyoruz. İnternet sitemizde yer alan hiçbir aktüel yazı başka bir siteden veya sitede yer alan diğer yazıları tekrar etmiyor. Bu sayede sürekli yeni ve güncel bilgileri edinmiş oluyorsunuz. Sitemizde yer alan güncel bilgiler arasında wifi şifre kırma konusu ile ilgili en kapsamlı bilgi ve programların isimlerini bulabilirsiniz. Bu anlamda oldukça faydalı değerlendirmeler ortaya koyuyoruz.

En Avantajlı İmplant Fiyat Haberleri
Diş kayıpları eskisi kadar olmasa da hala ülkemizdeki insanların en çok karşılaştığı ağız ve diş sağlığı sorunları arasında yer alıyor. Diş kayıplarının tedavisi mümkün olmasa da implant uygulamaları ile artık bu kayıplar yerine konulabiliyor. İnternet sitemizde hem implant uygulamaları hakkında hem de en avantajlı implant fiyatları hakkında en güncel ve kapsamlı bilgi ve makalelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Print this item

  Güvenlik Sistemleri Bornova
Posted by: creeper - 08-16-2019, 01:28 PM - Forum: My Forum - No Replies

Bornova güvenlik kamera sistemleri ile artık sizler de güvenliği olmayan bir evde İstanbul şartlarında yaşamınıza devam edebilirsiniz. İnsanlar için korkmadan yaşamlarına devam etmek oldukça kıymetli bir şeydir. Bu nedenle eğer sizler de daha rahat ve daha iyi bir yaşamın sahibi olmak istiyorsanız kendiniz için en doğru kararı vermeye artık başlayabilirsiniz. Son zamanlarda artan hırsızlık tüm bireylerde bir güvenlik ihtiyacı oluşturmuştur. Ancak kamera sistemleri de bu noktada tüm bireylerin ihtiyaçlarına yanıt olacak ve herkesin daha iyi şartlar altında yaşamınıza devam etmesine katkı sağlayacaktır. En güzel fırsatlardan artık sizler de faydalanabilir ve kendiniz için en güzel şartların oluşmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Kamera Sistemleri İle Aranan Güvenlik
Bornova güvenlik kamera sistemleri herkesin çok daha iyi bir yaşamın sahibi olmasına fayda sağlayacak ve tüm bireylerin yaşam şartlarında bir iyileştirme yapacaktır. Daha güzel ve daha huzurlu bir yaşam arzuluyorsanız artık sizler de bu fırsatlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kendiniz ve aileniz için hem ev hem de iş yerleriniz de ki güveliği sağlayabilmek için tercihiniz güvenlik kamera sistemleri olmalıdır. Bu şekilde artık çok daha iyi bir yaşama sahip olabilirsiniz. Alarm sistemleri sizlerin çok daha iyi şartlarda yaşamınıza devam etmenize yardımcı olacak ve son zamanlarda yaşanan birçok sorundan sizlerin kurtulmanızı da sağlayacaktır.

Print this item

About Your Website

Focus MyBB Theme is designed for MyBB 1.8 series and is tested properly till the most current version of MyBB i.e. 1.8.12. It is simple, clean and light MyBB theme with use of font-awesome icons and shrinking header.

Modify above message at Admin CP -> Templates and Styles -> Focus Templates -> Footer Template - footer

              Quick Links

              User Links