Many more exiting features in new Focus Responsive Version by WallBB. Download Today.
Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 21
» Latest member: Whiddespeat
» Forum threads: 1,216
» Forum posts: 1,216

Full Statistics

Online Users
There are currently 13 online users.
» 0 Member(s) | 13 Guest(s)

Latest Threads
İstanbul Yeşildağ Nakliya...
Forum: My Forum
Last Post: Laplace
7 hours ago
» Replies: 0
» Views: 12
NOVA NAKLİYAT FİRMASI
Forum: My Forum
Last Post: Laplace
8 hours ago
» Replies: 0
» Views: 4
PatentTX Protect Your Inv...
Forum: My Forum
Last Post: Laplace
Yesterday, 01:37 PM
» Replies: 0
» Views: 46
BEE'O Propolis Hakkında
Forum: My Forum
Last Post: Laplace
Yesterday, 12:52 PM
» Replies: 0
» Views: 3
Telefonla Fal
Forum: My Forum
Last Post: Laplace
Yesterday, 12:11 PM
» Replies: 0
» Views: 3
Online Falcılar
Forum: My Forum
Last Post: Laplace
Yesterday, 12:01 PM
» Replies: 0
» Views: 5
Pendik Evden Eve Taşımacı...
Forum: My Forum
Last Post: creeper
Yesterday, 12:22 AM
» Replies: 0
» Views: 16
Android Oyun İndir
Forum: My Forum
Last Post: creeper
02-14-2019, 06:13 PM
» Replies: 0
» Views: 12
Kaliteli ve Yöresel Ürünl...
Forum: My Forum
Last Post: creeper
02-14-2019, 05:07 PM
» Replies: 0
» Views: 9
Türkiyenin En iyi Çalişma...
Forum: My Forum
Last Post: Laplace
02-13-2019, 06:08 PM
» Replies: 0
» Views: 41

 
  İstanbul Yeşildağ Nakliyat Firması
Posted by: Laplace - 7 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

İstanbul Yeşildağ nakliyat firması 1995 yılında kurulmuş vatandaşlarına evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, parsiyel yük nakliyesi, ofis büro ve fuar taşımacılığı hizmetlerini en uygun fiyat teklifleri ile sorunsuz bir şekilde sunmakta olan nakliyat firmasıdır. Her zaman kaliteli ve tanınmış nakliyat firması ile çalışmak en doğru karardır. Eşyalarım ucuz fiyata taşınsın diyorsanız bu durumu siz saygıdeğer müşterilerimize tavsiye etmeyiz. Çünkü eşyalarınızı taşıyacak olan nakliyat firması sizleri mahcup duruma düşürebilir, Kırılan ve hasar gören eşyalarız için ödeme yapmayarak sonrasında fiyat yükseltmesi yapmaktadırlar.

Kartal nakliyat firması olarak müşterilerimize en kaliteli yük ve eşya taşımacılığı hizmetini sunarak müşterilerimizi büyük bir yükten kurtarmaktayız. Geniş araç filosu ile ev, ofis, büro ve fuar taşımalarını sorunsuz bir şekilde üstesinden gelmekteyiz. Ucuz nakliyat fiyatlarını müşterilerine sunarak müşteri memnuniyetini kaliteli hizmetlerini ile %100 kazanmaktadır. Sigorta sözleşmesi ile müşterilerini mahcup duruma düşürmeyen Yeşildağ nakliyat firmamız haftanın 7 günü 24 saat müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Evden eve taşınmak çok zor bir iştir. Her firma evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştiremez. Bunu yanlızca kaliteli ve profesyonel nakliyat firmaları yapabilmektedir. Asansör taşıma sistemi, kaliteli paketleme ekipmanları ve uzman personelleri ile ev taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekte olan Kadıköy nakliyat firmamız sizlerin ev taşıma hizmetlerini gerçekleştirmek için hizmete hazır bir şekilde beklemektedir.

Şehir içi şehirler arası nakliyat uygulamalarında Kurtköy nakliyat firmamız nakliyat araç filosu ile 365 gün boyunca müşteri sevkiyatını gerçekleştirmek amacıyla yollardadır. İstanbul geneli veya Türkiye geneli nakliyat ihtiyaçlarınız için tek yapmanız Yeşildağ nakliyat firmasını aramaktadır. Bizleri şimdiden tercih eden saygıdeğer vatandaşlarımıza teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Print this item

  NOVA NAKLİYAT FİRMASI
Posted by: Laplace - 8 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

İstanbul Nakliyat Firması olarak istanbul'un tüm ilçe ve semtlerine taşımacılık hizmeti sunmakta olan Yeşildağ nakliyat firması 1995 yılından bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu iş ve projeler ile müşteri memnuniyetini ve güvenini kazanmıştır. Evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, ofis büro, fuar taşımacılığı ve ambar taşımacılığı hizmetlerini en uygun fiyat teklifleri ile araç filosundaki açık-kapalı, tır, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat araçları ile gerçekleştirmektedir. İkitelli nakliye firması olarak sanayi bölgesindeki yük nakliye hizmetlerini en uygun fiyat teklifleri ile özel tasarıma sahip nakliye araçları ile gerçekleştirmektedir. Yük taşımacılığında olduğu gibi evden eve eşya taşımacılığında ise uzman ekip ve kaliteli paketleme ekipmanları ile vatandaşlarına kusursuz hizmet sunmaktadır.

Hadımköy bölgesi sanayi açısından değerli bölgeler arasında yer almaktadır. Hadımköy nakliye firması olarak hadımköy bölgesindeki yük taşımacılığı hizmetlerini haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmek için hizmete hazır bir şekilde beklemektedir. Her gün araç temizliği firma temizlik personelleri tarafından dezenfekte edilerek, müşterilerinin yük ve eşyalarınız temiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bayrampaşa nakliye hizmetlerini ucuz nakliye fiyatları ile nakliyecileri ile sunmakta olan Yeşildağ nakliyat firmamız uzman taşıma personelleri ile ihtiyaçlarınıza hızlı ve pratik çözümler üretmektedir. Nakliye araçları özel tasarıma sahip olup yük ve eşyaların kolay bir şekilde yüklenebilmesi için özel tasarlanmıştır. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz nakliye hizmetleri için Yeşildağ nakliyat firmamıza ulaşabilirsiniz.

Print this item

  PatentTX Protect Your Invention Record it on the Blockchain
Posted by: Laplace - Yesterday, 01:37 PM - Forum: My Forum - No Replies

[center][Image: logo-horizontal.png]
[/center]

[center]What is PatentTX?[/center]

Website: https://www.patenttx.com
Whitepaper: https://www.patenttx.com/documents/Paten...epaper.pdf

PatentTX is not an ICO, It is a patent submission system that will allow the inventor to submit their ideas and utilize a Blockchain to securely store a submission.

The inventor will be able to safely store, access, and digitally sign their inventions.  Our PTX coin will be used to digitally sign the submitted patent and notarize with Bitcoin blockchain.

PROOF-OF-WORK / PROOF-OF-STAKE

The PTX coin is a mineable coin. Utilizing Equihash algorithm, each block found will contain 15 PTX coins as a reward to the miner.

Tokenomics:

180,000,000 Total supply
12 Million Pre-mined
2 minute block times
15 PTX block reward
.0001 transaction fee
PoW 50%, PoS 50%

PatentTX (PTX) blockchain uses a Proof of Work (PoW) and Proof of Stake (PoS) to mine blocks. Each block found will give the miner a 15 PTX coin reward.

THE FUTURE OF PATENTTX

The future of PatentTX is a bright one. We aim to bring the best possible Patent service to any innovators. We want our platform to be the one-stop-shop for all thing's patents. We saw how messy the current patent system is and how well organized it can be to make a profit for everyone except the inventors themselves. We bring light into a dismal part of our human history. There are more and more creative people with less and less resources to patent their ideas. PatentTX will also create a crowdfunding platform following a successful launch of the PatentTX platform so inventors can sell stake in their patent in order to raise money for research and development. This allows the Inventors to focus on what they do best, create new inventions which can be used to better humanity.

PTX Attorneys/USPTO Cooperation

We have already started to line up some of our attorney's necessary in case an applicant wants to use legal action during a patent approval process. We will also use our attorney's in accordance with the USPTO, since once an applicant has decided to course legal action, the USPTO will only corresponds with the applicant's attorney under section 37 CFR 1.33 & 37 CFR 11.106.


PatentTX Exchange

https://www.finexbox.com/market/pair/PTX-BTC.html
https://www.catex.io/trading/PTX/BTC


For your questions and suggestions; developer@patenttx.com

Web: https://www.patenttx.com/
Twitter: https://twitter.com/patenttx
Facebook: https://facebook.com/patenttx
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/patenttx
Telegram Community: https://t.me/PatentTX_Official
Telegram Announcement: https://t.me/PatentTX

Print this item

  BEE'O Propolis Hakkında
Posted by: Laplace - Yesterday, 12:52 PM - Forum: My Forum - No Replies

BEE'O Propolis Hakkında

Gıda Yüksek Mühendisi Propolis Uzmanı Aslı Elif Tanuğur Samancı, Ziraat Mühendisi Taylan Samancı ve Prof. Dr. Dilek Boyacıoğlu tarafından kurulan BEE'O Propolis, Türkiye'de BEE'O ve BEE'O UP markaları, ABD ve Avrupa'da ise BEE&YOU markası ile doğal besin içeriği ve biyolojik aktiviteleri korunmuş propolis, arı sütü, polen gibi doğal arı ürünlerinden oluşan katma değerli inovatif ürünler üretmektedir.
BEE'O Propolis, 2013 yılında KOSGEB destekli Ar-Ge projesi ile İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent'te kuruldu. Propolis, arı sütü, ham bal, polen, arı ekmeği ve bu değerli ürünleri içeren doğal ve besleyici sürülebilir karışımlar, propolis damlalar, tabletler, burun spreyi, boğaz spreyi ve şurup üretmektedir. Ayrıca kozmetik kategorisinde de propolisli ballı dudak koruyucu ile ürün gamını genişletmektedir. Bunların yanı sıra, dünyada ilk defa propolisli ham ballı, içerisinde ilave şeker, yağ ve katkı maddesi içermeyen çikolata ürünü de geliştirmiştir.
ISO 22000, ISO 9001, BRC, GMP, FDA, Helal ve Kosher sertifikalarına sahip Türkiye'nin en büyük propolis üreticisi olan BEE'O Propolis, geliştirdiği inovasyon ödüllü özütleme yöntemiyle ulusal ve uluslararası arenada 26 farklı ödüle layık görülmüştür. Bu tamamı değerli olan ödüllerin içerisinde; Amerika'da Natural Child World tarafından verilen Eco Excellence Ödülü, Amerika'da Gıdanın Oskarları olarak bilinen Gurme Özel Gıdalar Derneği tarafından verilen Sofi İnovasyon Ödülü, Sözleşmeli Arıcılık modeliyle dünyada arıcılığın gelişmesine verdiği katkılar dolayısıyla Avrupa Birliği'nden Eco Efficiency ödülü ayrıca TÜBİTAK ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden iki ayrı Ar-Ge projesiyle aldığı inovasyon ödülleri yer almaktadır.
BEE'O Propolis, BEE'O markalı ürünlerini http://www.beeo.com.tr online web sitesi üzerinden ayrıca Carrefour Gurme, Macrocenter, Migros, Joker, Gratis'ten oluşan 1.500 perakende satış noktasında tüketicilerine sunmaktadır. Ayrıca, BEE'O UP markalı propolisli tablet, şurup, sprey formundaki ürünlerini ise 10.000 eczane satış noktasında tüketicilerle buluşturmaktadır. Yurt dışında ise BEE&YOU markasıyla; Amerika, Kore, Almanya, Hollanda, İsveç, İngiltere, Avusturya, Dubai, Katar, Kıbrıs, Suudi Arabistan ve Pakistan'a ihraç etmektedir. Anadolu propolisini bir dünya markası yapma yolunda hız kesmeden çalışmalarına devam eden BEE'O Propolis, ürünlerini Amerika Birleşik Devletleri'nde e-ticaret sitesi http://www.bee-and-you.com üzerinden; ayrıca Amazon, Wallmart, CVS, E-bay'de olmak üzere toplam 3500 perakende noktasında satışa sunmaktadır.
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ARI Teknokent'te gerçekleştirdiği Ar-Ge projesi ile propolisi insan tüketimine uygun hale getiren BEE'O, bu Ar-Ge sayesinde propolisin içerisindeki antioksidan maddeleri; fenolik flavonoidleri maksimum düzeyde elde etmeyi başarmıştır. BEE'O Propolis Damla'nın benzer ürünlerden en az 5 kat daha yüksek biyolojik aktiviteye sahip olduğu bulunmuştur.
2013 yılında Türkiye'de ilk defa yerli propolis üretimini başlatan BEE'O, Sözleşmeli Arıcılık modeliyle kovandan sofraya kontrollü ve izlenebilir arı ürünleri üretimi yapmaktadır. Türkiye genelinde 500 sözleşmeli arıcısı ve 150.000 kovanı bulunan BEE'O, 3000 m2lik tesisleri ve 90 çalışanı ile Türkiye'nin en büyük propolis ve arı sütü üreticisidir. Tüm ürünlerini İstanbul Teknik Üniversitesi laboratuvarlarında test ettirerek kalitesinden emin olan BEE'O, Sözleşmeli Arıcılık modeli ile de aynı zamanda Adil Ticaret (Fair Trade) sağlamaktadır. %100 doğal ve katkısız ürünler üreten BEE'O, ilave yağ, şeker, koruyucu ve boyar madde vb. kullanmamakta; geliştirdiği tüm ürünlerde tat vermek amacıyla ham bal tercih etmektedir.
Propolis nedir?
Propolis arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladıkları antioksidan maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür. Arılar her petek gözünün dibini propolis ile kaplar, ardından üzerine balını, arı sütünü hatta yavrusunu koyar. Böylece arının ürünleri de kovanda bozulmadan saklanır. Anadolu propolisi, doğru koşullarda üretildiği takdirde nar suyundan 80 kat daha yüksek antioksidan aktivite gösterir.

Su veya yağ bazlı propolisler gerçek mi?
Kovandan elde edilen ham propolisin yapısında bitkilerden gelen reçinemsi maddeler (antioksidanlar) ve ayrıca balmumu bulunur. Ham haliyle propolis vücutta tam olarak sindirilememektedir. Yapılan çalışmalarda, propolisin ham halde sindiriminin en fazla %2 olduğu tespit edilmiştir. Yani ham propolisten vücudumuz tam olarak yararlanamamaktadır. Dolayısıyla propolisin özütlenerek içerisindeki antioksidan maddelerin elde edilmesi ve balmumunun uzaklaştırılması gerekmektedir. Doğru bir özütleme yöntemi ile hazırlanmış propolis vücutta sindirilebilir formdadır. Bu özütleme işlemi alkol ve alkol türevi (etanol, glikol, gliserol vb.) maddelerle yapılabilmektedir. Propolisin sadece su veya yağlar ile özütlenmesi mümkün değildir. Su bazlı veya yağ (zeytinyağı vb.) bazlı olarak piyasaya sunulan propolisler incelendiğinde bu ürünlerin antioksidan aktivitesinin çok düşük olduğu ve özütleme işlemininin başarısız olduğu tespit edilmiştir. Ancak propolisin doğru bir yöntemle özütlendiğinde antioksidan aktivitesi nar suyundan 80 kat daha yüksektir. İçerisinde %20 propolis reçinesi bulunan bir damladan günde 20 damla tüketildiğinde, 1 bardak nar suyu içmiş kadar antioksidan alınmış olunur. Ayrıca propolisin doğru bir şekilde özütlenerek sıvı gıdalarda (su, süt, meyve suyu vb.) çözünür hale getirilmesi mümkündür. Propolisin özütlenmesi bir uzmanlık konusu olup, derin bir kimya ve gıda bilgisi ayrıca özel ekipmanlar gerektirmektedir. Doğru bir şekilde özütlenmiş Anadolu propolisi damlası açık kahveden koyu kahveye değişen bir renkte olmalı, propolis hiç şeker içermediği ve tamamen antioksidanlardan meydana geldiği için tadı acı olmalıdır. Sıvı gıdalarda çözünen formu da yine kahverengi olmalı ve suya damlatıldığında suyun rengini değiştirmelidir. Propolis diye satılan bir ürünün su renginde olması, beyaz, sarı renkte olması mümkün değildir. Tüketicinin bu konuya özellikle dikkat etmesi gerekir. Kahverengi dışındaki ürünlerin sahte propolis olma ihtimali çok yüksektir.

Print this item

  Telefonla Fal
Posted by: Laplace - Yesterday, 12:11 PM - Forum: My Forum - No Replies

Bazen insan kendini o kadar darda hisseder ki keşke gelecekten birazcık ipucu alsam da içim ferahlasa rahatlasa der. Bazense o kadar mutludur ki her şeyin bir an önce olup bitmesini kendisini bekleyen kaderin ona ne getireceğini büyük bir merak içinde bekler. İşte bu gibi durumlarda gidilen bir kapı vardır. Canlı Fal ile siz de geleceğinizden ipuçları bulun. internet üzerinden uygulanan bir fal uygulamasıdır. Tarot falından kelebek falına katina falından iskambil falına kadar her çeşit fal sitemizde mevcuttur. Fakat bazı sitelerde olduğu gibi bizim sitemizi de dolandırıcı sanmış ve sanal sistem üzerinden saçma fallar göndereceğimize inanmış olabilirsiniz. Fakat biz de sizin bu kaygınız için de bir önlem vardır. O önlemin ismi canlı fal. Peki, canlı fal uygulaması nasıl çalışır?

Sitemizin harika özelliğini duyan herkes aynı soruyu sormaktadır. İlk başta inanmasalar da sitemize üye olup uyguladıkları zaman herkes memnun kalmaktadır. Telefonla Fal Herkesin sorduğu canlı fal uygulaması nasıl çalışır? sorusunun cevabı da yine sitemizdedir. Canlı fal uygulamasına şahit olmak için ilk olarak sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olma işlemini facebook hesabınızla ya da mail adresiniz ve şifreniz ile gerçekleştirebilirsiniz. Giriş yapmanızın ardından kocaman bir ekran sizi karşılayacaktır üst tarafta bulunan sekmeler ile istediğiniz fala baktırma şansınız ve falcı seçme şansınız vardır. Üst sekmelerde bulun canlı fal sekmesini tıklayarak ve falcı seçerek görüşmeye başlayabilir ve yüz yüze konuşurken fal baktırabilirsiniz.

Herkesin kafasındaki canlı fal uygulaması nasıl çalışır? sorusunun cevabı da işte bu kadar basittir. Canlı fal uygulamasını seçerek siz de sanal zekâ falcılardan kurtulacak ve boşuna para vermeyeceksiniz. Falcımız gerçekten karşınızdaymış gibi hissedecek ve sorunlarına göre falınızı birlikte yorumlayabileceksiniz. Sohbet tadında fal baktırarak siz de gerilmeden ve söylediklerinin ne anlama geldiğini sorarak geleceğinizdeki ipuçlarını yakalayabilirsiniz. Canlı fal özelliğimiz ile Türkiye'de hiçbir sitede olmayan özelliği biz getiriyor ve sizi dolandırıcılardan sahtekârlardan ve yapay zekâlardan koruyoruz. Telefonda Fal Önceliğimiz her zaman siz değerli müşterilerimizdir.

Print this item

  Online Falcılar
Posted by: Laplace - Yesterday, 12:01 PM - Forum: My Forum - No Replies

Bazen insan kendini o kadar darda hisseder ki keşke gelecekten birazcık ipucu alsam da içim ferahlasa rahatlasa der. Bazense o kadar mutludur ki her şeyin bir an önce olup bitmesini kendisini bekleyen kaderin ona ne getireceğini büyük bir merak içinde bekler. İşte bu gibi durumlarda gidilen bir kapı vardır. Canlı Fal ile siz de geleceğinizden ipuçları bulun. internet üzerinden uygulanan bir fal uygulamasıdır. Tarot falından kelebek falına katina falından iskambil falına kadar her çeşit fal sitemizde mevcuttur. Fakat bazı sitelerde olduğu gibi bizim sitemizi de dolandırıcı sanmış ve sanal sistem üzerinden saçma fallar göndereceğimize inanmış olabilirsiniz. Fakat biz de sizin bu kaygınız için de bir önlem vardır. O önlemin ismi canlı fal. Peki, canlı fal uygulaması nasıl çalışır?

Sitemizin harika özelliğini duyan herkes aynı soruyu sormaktadır. İlk başta inanmasalar da sitemize üye olup uyguladıkları zaman herkes memnun kalmaktadır. Telefonla Fal Herkesin sorduğu canlı fal uygulaması nasıl çalışır? sorusunun cevabı da yine sitemizdedir. Canlı fal uygulamasına şahit olmak için ilk olarak sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olma işlemini facebook hesabınızla ya da mail adresiniz ve şifreniz ile gerçekleştirebilirsiniz. Giriş yapmanızın ardından kocaman bir ekran sizi karşılayacaktır üst tarafta bulunan sekmeler ile istediğiniz fala baktırma şansınız ve falcı seçme şansınız vardır. Üst sekmelerde bulun canlı fal sekmesini tıklayarak ve falcı seçerek görüşmeye başlayabilir ve yüz yüze konuşurken fal baktırabilirsiniz.

Herkesin kafasındaki canlı fal uygulaması nasıl çalışır? sorusunun cevabı da işte bu kadar basittir. Canlı fal uygulamasını seçerek siz de sanal zekâ falcılardan kurtulacak ve boşuna para vermeyeceksiniz. Falcımız gerçekten karşınızdaymış gibi hissedecek ve sorunlarına göre falınızı birlikte yorumlayabileceksiniz. Sohbet tadında fal baktırarak siz de gerilmeden ve söylediklerinin ne anlama geldiğini sorarak geleceğinizdeki ipuçlarını yakalayabilirsiniz. Canlı fal özelliğimiz ile Türkiye'de hiçbir sitede olmayan özelliği biz getiriyor ve sizi dolandırıcılardan sahtekârlardan ve yapay zekâlardan koruyoruz. Telefonda Fal Önceliğimiz her zaman siz değerli müşterilerimizdir.

Print this item

  Pendik Evden Eve Taşımacılık
Posted by: creeper - Yesterday, 12:22 AM - Forum: My Forum - No Replies

Taşımacılık denildiğinde Pendik evden eve taşımacılık firması akla ilk gelen firmadır. Uzun süredir piyasadaki varlığını sürdüren firma insanlara sorunsuz taşıma olanağını sunar. Bu sayede de istenilen taşınma olanağının kişilere ulaşması da sağlanır. Taşıma faaliyetleri öncesinde ekspertiz tarafından eşyalarınız incelenir. Bu durum iki konuda da size kolaylık sağlar. Öncelikli olarak ekspertiz sayesinde eşyalarınıza sigorta yapılır. Eşyalarınızın değeri belirlendiği için de yaşadığınız zararlarda sigorta size eşya değerini öder. Bu sayede güven içerisinde taşıma işlemleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca taşıma planı oluşturma noktasında da ekspertizden yardım alınır. Eşyalarınızın durumu belirlendiği için hangi eşyanın hangi sıra ile aracı yükleneceği de belirlenir. Pendik evden eve nakliyat hizmetinin sorunsuz bir şekilde işlemesinde bu adımlar oldukça büyük öneme sahiptir.

Pendik Evden Eve Taşımacılık
Taşımacılık hizmetinde profesyonel bir şekilde yardım sunarız. Eşyalarınızın planlanan ölçüde paketlenmesi için deneyimli çalışanlarımız etkin bir rol oynar. Bu sayede de hiçbir sorun yaşamadan dilediğiniz yere dilediğiniz zamanda taşınabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde taşınmak istediğiniz zamanı siz belirlersiniz. Firmamız da sizin belirlediğiniz zamanda taşınma işlemlerini gerçekleştirir. Eğer taşınacağınız ya da yeni yerleşeceğiniz ev yüksek bir binada ise asansör yardımını size sunarız. Tuzla evden eve nakliyat ile yüksek binalara da sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz. Üstelik tüm bu hizmetler uygun fiyatlar ile size sunulur.

Print this item

  Android Oyun İndir
Posted by: creeper - 02-14-2019, 06:13 PM - Forum: My Forum - No Replies

Android kullanıcıları için hazırlanmış olan uygulamalar site üzerinden online indir seçeneği sayesinde sorunsuz şekilde indirilebilir.
Android application package olarak bilinen apk indir seçeneği ile site üzerinden indirilebilir. Birbirinden farklı oyun seçeneklerini ya da uygulamaları indirmek isteyenler site üzerinden yapacakları işlemler doğrultusunda sorunsuz şekilde indirme işlemini tamamlayabilirler. Android tabanlı cihazlarda kullanabileceğiniz uygulamaları sorunsuz şekilde site üzerinden indirebilirsiniz. Hazırlanmış olan birbirinden farklı oyunlar için android oyun indir seçeneği kullanılmaktadır. Kısa sürede tamamlanacak indirme işleminin ardından sorun yaşamadan oyunları oynamaya başlayabilirsiniz. Yalnızca android kullanıcıları için tercih edilecek olan dosya biçimidir. Bu nedenle full apk indir seçeneğini kullanmak isteyenler site üzerinden aradıkları seçeneklere kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Online Full Apk İndir
Android platformunda kullanılmakta olan ön tanımlı paket dosyası formatı olarak bilinmekte olan apk kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Özellikle indirmek istediğiniz uygulamaları ya da oyunları daha rahat şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Site üzerinden yapılacak olan işlemler doğrultusunda hile apk seçeneğini kullanarak indirme işlemini sorunsuz olarak yapabilirsiniz. Güvenli şekilde indirme işlemi yapmak isteyenler site üzerinden başlatacakları indirme işlemi sayesinde kısa sürede sonuç alabilirler. Kullandığınız android cihazlar için mod apk indirmek konusunda site üzerinden online işlem yapabilirsiniz. İndireceğiniz uygulama ya da oyunlar konusunda güvenle tercih edebileceğiniz seçeneklere ulaşmak istediğiniz her durumda site üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Print this item

  Kaliteli ve Yöresel Ürünler
Posted by: creeper - 02-14-2019, 05:07 PM - Forum: My Forum - No Replies

Siirt fıstığı satışı yapılan internet sitemizden birçok farklı çeşitte yöresel ürünlerle birlikte tamamen doğal ürünleri de bulabileceksiniz. Sizlerin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için oldukça geniş ürün yelpazesine sahip bir internet sitesi kurabildik. Tamamen doğal malzemelerden yapılmış olan ürünlerimizin satışlarını yaparak Türkiye'nin dört bir yanından müşterilerimizin satın alabilmelerini sağlayabiliyoruz. Siirt fıstığı gibi oldukça lezzetli ürünleri siz de diğer memnun müşterilerimiz gibi internet sitemizden satın alabilirsiniz. Bununla birlikte bıttım sabunu gibi sağlığa faydalı doğal ürünleri de internet sitemizde bulabilirsiniz.

Siz İsteyin Biz Gönderelim
Nerede olursanız olun alanında uzman ekiplerimizin çalışmaları sayesinde istediğiniz ürünleri sizlere gönderebiliyoruz. Siirt Pazar internet sitemizi ziyaret ederek satışını yapmış olduğumuz ürünleri inceleyebilir ve istediğiniz ürünlerin siparişlerini kolaylıkla verebilirsiniz. Ekiplerimizin yaptıkları çalışmalar neticesinde oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olmamızdan dolayı neredeyse bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir adres bulmuş oluyorsunuz. Evlerinizde yapacağınız yemeklerinizde kullanacağınız salçalardan tutun da atıştırmalık olarak kullanabileceğiniz Siirt fıstığı siparişi de internet sitemizden yapabileceksiniz. Siirt yöresel ürünler de bulabileceğiniz internet sitemiz ile birlikte normal şartlar altında gitme imkanınız olmayan Siirt'ten istediğiniz lezzetlerin sizlere ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. Bu sayede sizler de tamamen doğal ve aynı zamanda kaliteli ürünlere internet sitemiz aracılığı ile ulaşabileceksiniz. Bu şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Siirt Pazar internet sitemizi siz de ziyaret ederek istediğiniz ürünlerin siparişlerini kolaylıkla verebilirsiniz.

Print this item

  Türkiyenin En iyi Çalişma Salonu Kiralayin
Posted by: Laplace - 02-13-2019, 06:08 PM - Forum: My Forum - No Replies

[Image: neta.png]
Bir birinden farklı salonlarımız ile birlikte Kadıköy Koro Çalışma Salonu hizmetlerimiz sunulmaktadir. Koro çaliştirmak isteyenler için en iyi salonlarımızı sizlere sunmaktayizdir. Kadıköy Resim Sergi Salonu olarakda sunduğumuz salonlarımız değerli müşterilerimize en uygun fiyat bütceleriyle birlikte kiralama hizmetleri verilmektedir.
[Image: kokteyl-40-300x200.jpg]
Bir cok kişi artık kadıköy enstrüman kursları vermektedirler bizler ise en iyi şekilde verdiğimiz kurslar sayesinde öğrencilerimiz daha verimli bir eğitim almaktadirlar sizde eğerki kadıköy dans salonları arıyorsanız kesinlikle hiç durmadan sitemiz tam sizlere göredir.
Bununlada bitmeyip kadıköy salon kiralama hizmetlerimizde sunulmaktadir Uygun bölümler ve uygun yerlerimiz ile birlikte dilemiş olduğunuz salonlarımızı kiralaya bilirsiniz. Bununlada bitmeyip toplantı yapacağınız zaman kadıköy toplantı salonu sizlere sunulmaktadir. Sizde eğerki toplantı salonu arıyorsanız hiç durmadan sitemize giriş yapmanız yeterlidir

Print this item

About Your Website

Focus MyBB Theme is designed for MyBB 1.8 series and is tested properly till the most current version of MyBB i.e. 1.8.12. It is simple, clean and light MyBB theme with use of font-awesome icons and shrinking header.

Modify above message at Admin CP -> Templates and Styles -> Focus Templates -> Footer Template - footer

              Quick Links

              User Links