Forums
Döner Kapı Sistemleri - Printable Version

+- Forums (http://pes-teamwork.com/forums)
+-- Forum: My Category (http://pes-teamwork.com/forums/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: My Forum (http://pes-teamwork.com/forums/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Döner Kapı Sistemleri (/showthread.php?tid=3772)Döner Kapı Sistemleri - creeper - 01-17-2020

Geniş kullanım alanına sahip olan döner kapı sistemleri özellikle yoğun girişlerin ve çıkışların yaşandığı alanlarda yoğunluğu azaltmak amacıyla kullanılmaktadır. Rahat kullanım imkanı sağlaması nedeniyle tercih edilen bu sistemle hastane, alışveriş merkezi veya şirket giriş ve çıkışları için uygun seçenekler arasında yer almaktadır. Rahat kullanımı ve farklı özelliklere sahip olması giriş ve çıkışlarda sorunsuz olarak işlem yapılmasını sağlamaktadır.
Döner sistemi sayesinde daha kısa süre içerisinde insanların rahat bir şekilde giriş ve çıkış yapmasına imkan sağlamaktadır. Devamlı olarak hareket halinde olması veya yalnızca giriş ve çıkışlarda hareket etmesi yapacağınız seçimlere göre değişecek özellikler arasında yer almaktadır. Talep etmiş olduğunuz modellerin özellikleri sayesinde istediğiniz her alanda daha kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Otomatik Döner Kapı
Otomatik sistem üzerinden çalışan döner kapı sistemleri özellikle daha kullanışlı olduğundan tercih edilmektedir. Pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilecek olan bu kapılar yayaların giriş ve çıkışlarını daha kolay hale getirdiği gibi aynı zamanda süreyi minimuma indirmektedir. Geniş kullanım alanına sahip olduğundan istenilen her alanda kaliteli kullanım imkanı elde edilmesi sağlanabilir.
Farklı alanlarda özellikle yoğun yaya girişinin yaşandığı durumlarda tercih edilecek kapı sistemleri arasında yer almaktadır. Kullanışlı olması sayesinde giriş ve çıkışlarda daha kısa süre içerisinde yayaların işlem yapılmasını sağladığından yoğun alanlardaki yoğunluğun azaltılmasını sağlamaktadır. Kullanacak olan alanda yapılacak incelemeler sonucunda alınacak ölçülere göre hazırlanacak modeller sayesinde herhangi bir problem yaşamadan uzun süreli kullanım imkanı elde edebilirsiniz.