Many more exiting features in new Focus Responsive Version by WallBB. Download Today.
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gelinlik Seçiminde Trend Modeller
#1
Düğün için gelinlik diktirmek isteyenler yapacakları talepler sayesinde özellikle hayal etmiş oldukları modelin kısa süre içerisinde hazırlanmasını sağlayabilirler. Profesyonel şekilde yapılacak olan çalışmalar alınan ölçüler üzerinden birebir aynı şekilde hayalini kurmuş olduğunuz modelin oluşturulmasını sağlamaktadır. Kaliteli malzemelerle hazırlanmış olan gelinlik modelleri en özel gününüzde tarzınıza ve zevkinize uygun seçim yapmanızı sağlamaktadır. Özellikle vücut tipinize uygun şekilde yapacağınız tercihler daha şık ve zarif görünmenizi sağlayacaktır.

En Uygun Gelinlik Seçimi
Gelinliğinizi seçerken yardım almak istediğiniz her durumda yapacağınız talepler sayesinde sizlere yardımcı olmaktayız. Birebir vücut tipinize uygun modelleri belirlemek adına özel olarak yapılacak dikim işlemleri hayalini kurmuş olduğunuz modelin oluşturulmasını sağlamaktadır. Bu sayede en özel gününüzde istediğiniz gibi hayalinizde olan modeli kullanabilirsiniz. Özel olarak hazırlanmış olan 2019 gelinlik modelleri farklı fikirler üzerinden tercih yapmak isteyen gelin adayları için şık ve zarif model seçeneklerine ulaşılmasını sağlamaktadır.

Hayalinizi Gerçekleştirelim
Yıllarca hayalini kurmuş olduğunuz gelinlik seçimi konusunda özellikle farklı tarzlara modellerin oluşturulmasını istediğinizde bizlere ulaşım sağlayarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Yapılacak görüşmelerin ardından özellikle hayal etmiş olduğunuz modelin tasarlanması sağlanmaktadır. Yapılacak tasarımlar için gelinlik fiyatları özellikle kullanılacak olan malzeme ve modele göre belirlenmektedir. Bu sayede bütçenize uygun fiyat seçenekleri üzerinden en şık ve kaliteli gelinlikleri ulaşım sağlayabilirsiniz. Her talebinizin ayrıntılı şekilde modele uygulanmasıyla tasarımlar ortaya çıkartılmaktadır.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About Your Website

Focus MyBB Theme is designed for MyBB 1.8 series and is tested properly till the most current version of MyBB i.e. 1.8.12. It is simple, clean and light MyBB theme with use of font-awesome icons and shrinking header.

Modify above message at Admin CP -> Templates and Styles -> Focus Templates -> Footer Template - footer

              Quick Links

              User Links