Many more exiting features in new Focus Responsive Version by WallBB. Download Today.
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Online Tarot Falı
#1
Sanal ortam fal baktırmak isteyenler için hazırlanmış olan uygulama kullanıcılara gerçek yorumculardan tam olarak nokta atışı yorumlar sağlamaktadır.
Uygulama üzerinden tarot falı baktırmak isteyenler yorumcuları inceleyerek tercihlerini belirleyebilirler. Belirlenen krediler üzerinden yapacağınız tercihler doğrultusunda sesli ya da yazılı olarak yorumunuzu alabilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz her durumda tercih edebileceğiniz birbirinden farklı seçenekler üzerinden falınızı baktırabilirsiniz. Farklı seçenekleri değerlendirmek isteyenler için fal baktır seçeneği ile uygulama üzerinden yapılacak olan işlemler doğrultusunda gerekli bilgileri vererek yorumu süre içerisinde alabilirsiniz. Uygulama sayesinde tarot baktırmak isteyenler kesintisiz hizmet sağlamakta olan uygulama üzerinde istedikleri işlemi kolayca gerçekleştirebilirler. Onlarca farklı yorumcu sayesinde kullanıcılar diledikleri her durumda farklı fal seçeneklerini tercih ederek yorumlara ulaşım sağlayabilirler.

Kahve Falı İndir
Google play ya da Apple Store üzerinden uygulamayı rahatlıkla indirebilirsiniz. Daha sonrasında tarot fali baktırabilir veya farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden kullanımı sağlanabileceği gibi aynı zamanda uygulama web'de de kullanılabiliyor. Bu nedenle uygulamayı kullanmak isteyenler günlük olarak tanımlanacak olan günlük kredilerden faydalanabilir ve almış oldukları kredilere farklı seçenekleri değerlendirebilirler. Günün her saati kesintisiz olarak hizmet vermekte olan uygulama üzerinden fal baktırmayı düşünenler kahve falı baktır seçeneği ile içmiş oldukları kahveyi ve gerekli bilgileri girerek fallarını baktırabilirler. Değişen seçeneklerde birbirinden farklı yorumcular yer almaktadır. Bu sayede her seferinde farklı yorumcuları tercih edebilirsiniz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About Your Website

Focus MyBB Theme is designed for MyBB 1.8 series and is tested properly till the most current version of MyBB i.e. 1.8.12. It is simple, clean and light MyBB theme with use of font-awesome icons and shrinking header.

Modify above message at Admin CP -> Templates and Styles -> Focus Templates -> Footer Template - footer

              Quick Links

              User Links