Many more exiting features in new Focus Responsive Version by WallBB. Download Today.
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En Özel Regl Kutusu Hizmeti
#1
Kadınlar için regl dönemi hayatlarının en zorlu ve negatif dönemi olarak kabul ediliyor. Bu dönemde kadınların kendilerini daha iyi hissetmesinin beli başlı yöntemleri bulunuyor. İnternet sitemiz bu regl döneminin sorunsuz, daha mutlu ve eğlenceli geçmesi için son derece etkileyici regl kutusu hizmetini sunuyor. Bu kutunun içerisinde regl döneminin daha mutlu ve sorunsuz geçmesi için onlarca farklı ürün yer alıyor. Kutuların içeriği tamamı ile kadınların adet dönemindeki yaşadığı zorlukların en aza indirilmesi şeklinde tasarlanıyor. İnternet sitemiz tarafından hazırlanan bu paketlere 3 farklı abonelikle sahip olabiliyorsunuz. Her abonelik tipi için aynı pms kutusu içeriği olsa da esas farklı abonelik süresi uzadıkça yüzde 20 varan indirimlerin ortaya çıkmasıdır. İnternet sitemiz tarafından sunulan bu hizmetin en güzel yanarlından biriside bu proje sonucu elde edilen gelirlerin çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ve sokak hayvanlarının beslenmesi için kullanılmadır.

Her Ay Değişen Sürprizler
İnternet sitemiz üzerinden 59,99 TL'den başlayan fiyatlarla pms paketi üyeliği ile kadınlar için en önemli ihtiyaç olan tatlı krizine en özel çözümler sunulmasının yanında her ay değişen sürprizler oldukça dikkat çekiyor. Paketlerimizin içeriğinde yer alan bu sürpriz ve indirimler hem maddi hem de manevi değer anlamında oldukça iyi seviyelerde yer alıyor. İnternet sitemizden abone olduğunuz tüm mutluluk kutusu ürünleri her ayın ilk günlerinde yenilenmiş içeriği ve yeni sürprizi ile adresinizde oluyor.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About Your Website

Focus MyBB Theme is designed for MyBB 1.8 series and is tested properly till the most current version of MyBB i.e. 1.8.12. It is simple, clean and light MyBB theme with use of font-awesome icons and shrinking header.

Modify above message at Admin CP -> Templates and Styles -> Focus Templates -> Footer Template - footer

              Quick Links

              User Links