Many more exiting features in new Focus Responsive Version by WallBB. Download Today.
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tesettür Elbise Seçmeden Yaza Girmeyin!
#1
Güzel giyinmek ve kendini ifade eden kıyafetler seçmek herkesin istediği durumlardan biridir. Özellikle bayanlar için önemli olan bu durum tesettür modasında da kendini göstererek bayanlar için farklı kombinler şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda en sevilen ve en dikkat çeken ürünlerden olan tesettür abiye ise özel günleri ya da özel geceleri daha özel yapacak kadar ilgi çekici modellerden oluşmaktadır. Bizde sayfamızdan sizlere tesettür giyim konusunda yardımcı olarak kıyafet seçimlerinizde en iyi kıyafetleri bulmanıza yardımcı oluyoruz. Her insanın vücut yapısı farklı olduğundan dolayı vücut tipinize uyan tasarımların neler olduğunu da açıklayan adresimizden kendinize özgü bilgiler bulabilirsiniz.

Çok Güzel Olacaksınız!
Tesettür giyim alanında çok fazla kıyafet bulunuyor. Bunlardan biri olan dış giyim ise gerçekten dikkat çekecek tasarımlar içeriyor. Tesettür Giyim modelleri yaz aylarının gözdesi olan modellerde karşımıza çıkarken sadece bir tek renk tonunda ferace üretimi yapılmıyor. Siyah rengi kat kat aşarak renk tonlarını başarılı bir şekilde kullanan markaların hazırladığı en güzel renk tonlarında feraceleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Sadece ferace değil Kot Tunik modelleri ile de dolu dolu hale gelen adresimizden istediğiniz ve ya almayı düşündüğünüz ürünleri de inceleme imkanına sahip olacaksınız. Güzelliğinizi taçlandırırken hangi parçaları kullanmanız gerektiğini öğrenerek kombinler oluşturmaya başlayabilirsiniz. Tesettürün nabzını tutan bu adres sayesinde vücut hatlarınıza ve İslami ölçülere uygun seçimler yapabilirsiniz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About Your Website

Focus MyBB Theme is designed for MyBB 1.8 series and is tested properly till the most current version of MyBB i.e. 1.8.12. It is simple, clean and light MyBB theme with use of font-awesome icons and shrinking header.

Modify above message at Admin CP -> Templates and Styles -> Focus Templates -> Footer Template - footer

              Quick Links

              User Links