Many more exiting features in new Focus Responsive Version by WallBB. Download Today.
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abiye Kombineleri
#1
Abiye, bilmeyenler için söyleyelim özel gecelerde giyilen dekolteli özel bir elbisedir. Özellikle balo özel davetlerin yanı sıra düğünlerde de giyebileceğiniz abiyeleri giyerken yaptığınız kombine ile gecenin yıldızı olabilirsiniz. Ancak düğün günü gelinden daha fazla yıldızınızın parlamadığına dikkat edin.

Abiye kombineleri yaparken dikkat edeceğiniz noktalar özel tasarım ve aksesuarların yanı sıra renkler çok dikkat çekicidir. Renk uyumlarını anlamak için mutlaka renkleri bilmeniz gerekiyor. Açık renklere hangi renkler gider, kapalı renklere hangi renkler gider gibi bütün renkleri tanımalı ve hangi renk hangi renge daha çok uyumlu onu bilmelisiniz. Püf nokta ise renklerin yakınlığına göre kombine yaparsanız çok daha şık olacağına emin olabilirsiniz. Renklerin yakınlığının yanı sıra zıt renklerde sizi daha şık gösterecektir. Örnek verecek olursak Ankara abiye modelleri arasında tercih edilenler kırmızı ve siyah renk kombineleridir. Kırmızı hem ihtişamlı rengiyle ortamda sizi yüceltirken siyah rengi de sizin ciddiliğinizi ve karizmatik oluşunuzu ortaya koyar.

Ankara abiye mağazaları kombineleri yaparken yanınıza alacağınız çanta ile ayakkabının uyumu çok önemlidir. Örneğin hiçbir abiyenin yanına büyük çanta gitmez. Sadece küçük çanta ve çantanın renginde güzel bir topuklu ayakkabı vazgeçilmezdir. Eğer çantanızda taşlar varsa ve ayakkabınıza aksesuar olarak küçük süslemeli taşlar koyabilirsiniz. Bu sayede renkli gecenin parıltılı yıldızı siz olabilir ve gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Kombine yaparken mutlaka uyum ve renkleri tanımayı unutmayın.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About Your Website

Focus MyBB Theme is designed for MyBB 1.8 series and is tested properly till the most current version of MyBB i.e. 1.8.12. It is simple, clean and light MyBB theme with use of font-awesome icons and shrinking header.

Modify above message at Admin CP -> Templates and Styles -> Focus Templates -> Footer Template - footer

              Quick Links

              User Links