Many more exiting features in new Focus Responsive Version by WallBB. Download Today.
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaliteli ve Organik Tohum Çeşitleri
#1
Her geçen gün yenilenen ve gelişen teknoloji ile bütün tohum çeşitleri sitemizde bulunmaktadır. Çok sayıda çeşitleri ile her zaman tercih edilmekte olup aradığınız tüm tohumları en kısa sürede alma şansına sahip olabilirsiniz. Burada bulunan tüm ürün çeşitleri gerekli olan birçok testlerden geçmiş olmakta ve belirtilen yıla kadar güvenle kullanmak mümkün olmaktadır. Meyve tohumu çeşitleri ve diğer çeşitlerin ekim sonrası yüksek kalitede bereketli üretim sağlanmaktadır. İstediğiniz meyveleri yetiştirmek istediğinizde sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Böylece tüm ürün çeşitlerini detaylı olarak yakından inceleme şansına sahip olabilirsiniz.

Aradığınız Bütün Çeşitler Burada
Çok farklı tohum çeşitleri ile her zaman sektöründe lider olan sitemizde tohumlar en kaliteli ürünlerin üretimini yapan firmalardan gelmektedir. Her tohumun kendi aralarında farklı çeşitleri bulunup aradığınız ürünü seçme fırsatını kaçırmayın. En taze ve en yeni baharat tohumu için yapmanız gereken sadece sitemize giriş yapmaktır. Yılların verdiği tecrübe ile pek çok çiftçilere yardımcı olan sitemiz hobi için uğraşan kişilerin isteklerine de hitap eder ve güvenilir hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir. Haftanın 5 günü kargo hizmetlerinin bulunduğu sitemizde fiyatlar son derece uygun olmaktadır. Hatta fiyatlar Bonsai tohumu ve bunun gibi farklı özelliklerde olan tohum çeşitlerine göre daha farklı olmaktadır. Paketler halinde satışı yapılan çeşitlerde son kullanım yılına kadar güven içinde ekimleri yapılmaktadır.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About Your Website

Focus MyBB Theme is designed for MyBB 1.8 series and is tested properly till the most current version of MyBB i.e. 1.8.12. It is simple, clean and light MyBB theme with use of font-awesome icons and shrinking header.

Modify above message at Admin CP -> Templates and Styles -> Focus Templates -> Footer Template - footer

              Quick Links

              User Links