Many more exiting features in new Focus Responsive Version by WallBB. Download Today.
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPtv Server
#1
Yerli ve yabancı binlerce kanalı sonsuz bir şekilde izlemek için iptv server uygulamamızı satın alabilirsiniz. Firmamızdan satın aldığınız paket için ödeme işleminin hemen ardından hesabınız aktif edilir ve uzun süreler beklemezsiniz. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra beklemeden hemen yayınlarımızı izlemeye başlayabilirsiniz. Nerede olursanız olun izlemek istediğiniz tüm yayınları uygulamamız üzerinden sorunsuzca izleyebileceksiniz. Web sitemizi inceleyerek mutlaka kendinize uygun bir iptv almanya üyelik paketi bulacaksınız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Sizlere sabit fiyat ve tek fiyat üzerinden hizmet veren firmamız satın almış olduğunuz paket süresi boyunca ödeme yaptığınız gün belirlenmiş olan fiyat üzerinden ücret alırsınız ve üyelik süreniz bitene kadar iptv server almanya ile istediğiniz gibi spor, sinema ve belgesel kanallarını doyasıya izleyebilirsiniz. Firmamız sizden hiçbir zaman ekstra ödeme talep etmez. Sizin için sunmuş olduğumuz avantajlardan bir diğeri de iptv server danimarka için kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabildiğiniz gibi aynı zamanda ödeme işlemlerini gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartı ile taksitle ödeme imkanı da siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kendinize uygun iptv server izmir paketini seçtikten sonra web sitemiz ve whatsApp üzerinden bizimle iletişime geçerek hızlı kurulum için teknik destek alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde tüm bu işlemlerin yapılmasının ardından dünyanın her yerinden erişim sağlayarak 10 binden fazla yayını izleyebilirsiniz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About Your Website

Focus MyBB Theme is designed for MyBB 1.8 series and is tested properly till the most current version of MyBB i.e. 1.8.12. It is simple, clean and light MyBB theme with use of font-awesome icons and shrinking header.

Modify above message at Admin CP -> Templates and Styles -> Focus Templates -> Footer Template - footer

              Quick Links

              User Links